O klubie

Myślisz o rozpoczęciu przygody ze sportami walki? Szukasz aktywności, w której ciągle można się rozwijać? Chcesz zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość? Nie czekaj! Przyjdź! Zachęcamy wszystkich bez względu na wiek  i poziom sprawności fizycznej. Techniki są omawiane od podstaw więc każdy rozpoczynający swoją przygodę z tego rodzaju zajęciami da sobie radę.

Dlaczego warto rozpocząć treningi :

• proste i łatwe do nauczenia
  • podnoszą ogólną sprawność fizyczną
  • ćwiczą pamięć mięśniową
  • przygotowują do radzenia sobie w sytuacji zaskoczenia
  • Obejmują nowatorskie i unikalne metody treningowe
  • Odpowiednie dla wszystkich trenujących, bez względu na wzrost, siłę i płeć
  • Zwiększają pewność siebie
  • nauczysz się bronić
  • poznasz ciekawych ludzi
  • dostępne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku

Co zabrać na pierwszy trening:

• Strój sportowy tj. koszulka, spodnie dresowe lub krótkie spodenki
  • Wodę ,  Ręcznik

Już TERAZ mamy przyjemność zaprosić Cię na salę treningową klubu ANAKONDA POZNAŃ przy ul. Jackowskiego 22 (wejście od tyłu budynku).

150 m2 maty, wszelaki sprzęt przydatny w treningu samoobrony (tarcze, worki treningowe, atrapy broni, kaski, drążki, skakanki), profesjonalna kadra instruktorów, a przede wszystkim dobra atmosfera, zapewnią Ci idealne warunki treningu.